Žebříčkové závody Sokolovský krvák 2021

Dočkali jsme se, třikrát hurá!! Další pandemická vlna je za námi, snad už další nevymyslí, a závody jsou tu. Jako první, kteří měli letos šanci zorganizovat závody, byli sokolovští  baníci (BSO). Oprášili starou mapu na Třídomí a připravili pro nás krátkou trať na sobotu a na neděli klasiku, ta byla vypsána i jako mistrovství ZČO. V lese okolo Krudumu se prakticky nic nezměnilo, čili nechyběly bažiny, klacky pod nohama, cesty, krpály, vedení vysokého napětí  (které některým pěkně zamotalo buzoly a hlavy), ale i pěkný průběžný les.  Pro zlepšení kvality závodu pořadatelé dokonce objednali i bouřku s průtrží mračen – zkrátka moc pěkné orienťáky se vším všudy.

Překvapivě účast nebyla příliš veliká, cca 230 závodníků, náš klub se ale nenechal zahambit a do lesa vyslal 23 dobrovolníků. Na některých bylo vidět, že i v pauze nezaháleli a podívali se na bednu, na některých bylo znát, že jsou rádi, že se jim podařilo z lesa vrátit.

Novinkou pro letošní sezonu je vypsání poháru družstev ZČO pro žactvo a veterány, kam se po těchto závodech podařilo připsat pár oddílových bodů. Viz zde: https://zco.orientacnibeh.cz/sites/default/files/2021/SR2021_ZCO.pdf

Sobota – krátká trať

1. místo

Jitka Dítková (D35), Lenka Kubátová (D65)

2. místo

Sváťa Nováková (D55), Jarda Kubát (H65), Anička Vlašímská (HD10F)

3. místo

Jana Šplinarová (D55), Jaroš Řehořek (T1)

Neděle – klasická trať

1. místo

 Jana Šplinarová (D55), Sváťa Nováková (D65), Michal Hnyk (H55)

2. místo

Marie Žandová (D55), Lenka Kubátová (D65), Jarda Kubát (H65)

GRATULACE!!!

sepsal HonzaD